CONTACT US

RESERVATION & HOTEL INQUIRIES

 

Rezervimet e dhomave mund te behen nepermjet website, duke kontaktuar ne numrin e telefonit me poshte ose duke kontakuar ne emailin me posht.

Nese keni ndonje kerkese forma me posht ju mundeson ta coni direkt ne emailin tone pa pasur nevoje te logoheni ne sherbimi tuaj te emailit.

Rruga Clirimi i Korcës , Korcë, CAP 7001

Tel: +355696255552 | casagace@gmail.com

Rruga clirimi Korcës, korcë, Albania
Korce, CAP 7001  |  +355696255552

Copyright © 2019 Hotel Casa Gace

  • Twitter Basic Black
  • Black TripAdvisor Icon
  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon

Qellimi yne?

Sherbim sa me i mire per klientet tane, Kenaqesia juaj eshte qellimi jone. 

cilesia dhe sherbimi jane prioriteti jone.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now