Rruga clirimi Korcës, korcë, Albania
Korce, CAP 7001  |  +355696255552

Copyright © 2019 Hotel Casa Gace

  • Twitter Basic Black
  • Black TripAdvisor Icon
  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon

Qellimi yne?

Sherbim sa me i mire per klientet tane, Kenaqesia juaj eshte qellimi jone. 

cilesia dhe sherbimi jane prioriteti jone.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now